A je po prvej rybačke – skončila útekom :-)

feature photo

Čafte všetci, a tak už sme späť z prvej tohtoročnej výpravy. Skončila sa mimoriadne úspešne – prežili sme to :-) . Či sme aj niečo chytili? Tak to nie je predsa vôbec podstatné. Bolo nám pekne a dobre, počasie teplé a ryby neotravovali. Jedla sme mali dostatok a času na spánok ešte viac, tak na čo sa sťažovať. A naviac – urobili sme si rekord v zbalení tábora. Za 100 minúť sme ho zhrnuli do áut a na vozík a fujazdili preč. Že prečo? No skúste si pozrieť video nižšie…

A nižšie sú aj fotky a denné reporty.

Online na rybách

Správa po troch dňoch

Čafte všetci. Tak je tu prvý kapor. Krásny šupinatý mliečak, Majko Žiačik na peletku prekvapil chalaniska cestou za milenkou. Sedem kilogramov čistej váhy. Uvidíme, čo bude ďalej. Tie dvadsiatky tu totiž sú, ale dávajú si na čas. Nemyslíme dievky, kaproši

Správa po štyroch dňoch

Ráno Janko Žiačik utrhol kapra. No nič veselé, ale vzhľadom na to, aký mal hnilý vlasec, môže hovoriť o šťastí, že sa neutrhol hneď po zábere a užili sme si aspoň chvíľku zdolávania. Takže čakáme a dúfame v úspešnejšie pokusy :-)

Správa po piatich dňoch

Berúúú!!! Jalce :-( Síce pekné, ale jalce. Utrhli sme ďalších troch kaprov, premotali hnilé silony na čerstvé a skúsime dnes. Ak to ani v stredu nevyjde, tak to asi zabalíme, ako nás poznám… Kto tu bude moknúť :-)

Správa po šiestich dňoch

Ach jaj, už aj miestnym rybárom sa uľútostilo nášho neutešeného stavu a začali nám nosiť svoje osvedčené nástrahy. Menovite Dano, čím mu ďakujeme. Musíme ho však sklamať – chutia jalcom :-) Takže výsledok bol len jeden malý kaprík. Inak nič. Posledný deň na reparát je tu, ale optimizmus tu už nie je :-)

Správa po siedmych dňoch

Sme doma. Váh si totiž začal nárokovať na naše táborisko a museli sme pred ním ufujazdiť skôr, ako by sa nám vylial do stanov. Nuž, aspoň, že sa začal búriť cez deň a nie o polnoci :-)

Konečný sumár – jeden pekný sedemkilák a pár jeho nedonosených súrodencov. Jalci, plotice, pleskáči im robili spoločnosť.

Podpor tento článok:
  • Twitter
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Facebook

Jeden komentár »

  1. [...] – 707xVideo sezóna 2010 – priebežne dopĺňané – 697xSĺňava – chybná voľba – 628xA je po prvej rybačke – skončila útekom :-) – 614xSlavo Šikuda – člen dozornej a kontrolnej komisie – 584xObľúbené stránky – [...]

Komentuj!