Vyklubal sa nový člen…

feature photo

Carp Team Kochanovce bol už niekoľko rokov tehotný ďalším členom a čo čert nechcel, na svet sa vyklubal presne počas pravidelnej výročnej členskej schôdze. A tak sa po predchádzajúcich smutných rokoch, keď naše rady zredli (áno, stále plačeme za Dankou, vráť sa! Či?) tentoraz chvalabohu počítame prírastky. Tým najčerstvejším je Ondro Dedík, známejší pod menom Dedo.

Členský preukaz CTK, najvzácnejší dokument, aký doteraz držal v ruke, mu slávnostne odovzdal sám pán predseda Janko Žiačik. Role krstného otca sa ujal jeho brat Majko. A to nám ako kolektívnemu rodičovskému zboru trošku robí vrásky na čele – čo pod takým vedením z chalana vyrastie? Či sa on nedá na abstinenčné chodníčky, radšej… No ale snáď to ustrážime.

Samozrejme sme sa počas dvoch schôdzovacích dní venovali aj dôležitým otázkam spojeným s minulou a tohtoročnou sezónou. Bola to ťažká diskusia, ale nakoniec sa nám po nej podarilo pri odchode nájsť pár odvážlivcov, ktorí si sadli za volant.  Nezostáva nám teda nič iné len si zaželať pevné zdravie a čo najviac krásnych chvíľ strávených pri vode.

P.S. veľký hold Lubošovi Kuchtovi, chlapci a dievčatá ako ten varí, jedna báseň…

Podpor tento článok:
  • Twitter
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Facebook

Komentuj!