(Olym)pijonik Rasťo

feature photo

Je až neuveriteľné, aké talenty skrýva vo svojich radoch Carp Team Kochanovce. O dobré meno našej organizácie sa najnovšie gigantickou mierou pričinil Rasťo Zongor, a to v novej, veríme že čoskoro masovej športovej disciplíne – vrh 50-litrovým pivovým sudom.

Áno, Rasťo svojím výkonom splnil A limit a pocestuje na olympijádu do Londýna. Nevieme, či o tom už organizátori tohto športového sviatku vedia, ale aj tak ho tam posielame. Veď vrhnúť sud od piva viac ako desať metrov je výkon, ktorý si zaslúži vavrínový veniec a veľkú medailu na krk.

A ako to videl sám športovec? S našim CTK mikrofónom sme ho vyspovedali krátko po pretekoch:

Admin: Rasťo ako by si nám popísal úspešný pokus?
Rasťo: No tak videl som vedľa cesty pohodený pivový sud. Hovorím si, čo je to za ľudí, ktorí len tak odhodia pivo! Prídem bližšie s tým, že súdok vezmem a vrátim pôvodnému vlastníkovi. Postavil som sa k nemu a pýtam sa – koho že si, sud? No a on nič. Keďže som nevedel identifikovať majiteľa, tak reku donesiem ho na ryby a urobíme charitatívnu akciu, pivo zdarma pre všetkých členov CTK.

A: To bola ušľachtilá myšlienka. Na čom ale tvoj zámer stroskotal?
R: Predstav si, nejaký sviniar ma predbehol. Sud bol prázdny. Tak ma to dožralo, že som ho zdrapil a šmaril preč. A zrazu ti ku mne bežia nejakí divní ľudia, že blahoželáme, vyhrali ste súťaž v hode prázdnym pivovým sudom, tu máte diplom.

A: Tak bol to pekný výkon, diplom si si zaslúžil. Blahoželáme aj my a ďakujeme za skvelú reprezentáciu CT Kochanovce.
R: Za máličko. Aj keď sklamanie z toho, že bol súdok prázdny, vo mne stále pretrváva, predsa len ma teší, že som mohol prispieť k dobrému menu CTK. Keď bude treba niečo niekde zahodiť, veľmi rád sa o to postarám.

diplom

Podpor tento článok:
  • Twitter
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Facebook

Komentuj!