Na Váhu sme boli najlepší!!!

feature photo

Rok 2010 opäť potvrdil, že Carp Team Kochanovce je na špici svetových carp teamov. Zaznamenali sme totiž niekoľko úspechov, ktorými sa len tak hocijaký iný kaprár nemôže pochváliť.

Hneď na prvej rybačke sme dokázali, že výber miesta je naša silná stránka. Bez akýchkoľvek obáv sme sa usadili v záplavovej zóne na Váhu pod Šaľou. Keď sme odtiaľ v poslednej chvíli zdrhli brodiac sa vodou, utiekli sme pred potopu, ktorá z nášho táboriska urobila dno v hĺbke tri metre :-) . Pozri aj TU.

A tak sme si išli urobiť chuť na Biskupický kanál pri Trenčíne. Všetko išlo podľa predpokladov a jalci poctivo žrali naše boilies, kým sa Slavo raz ráno nechcel vystrieť a zistil, že sa nemôže. Rybačka skončila na pohotovosti. Ďalší veľký úspech.

Na jeseň sme sa rozhodli do tretice dokázať, že čo sa týka riečneho lovu, patríme do svetovej špičky. Dorazili sme na Mikšovú a chceli sme sa zamerať na kaprošov plávajúcich v prítoku do nádrže. Keďže miesto bolo obsadené, vybrali sme sa na Váh pod priehradou. Rozbalili sme tábor, no niečo sa nám nezdalo, zbalili sme ho a vrátili sa na Mikšovú. Postavili sme potme tábor a keď sme sa ráno zobudili, boli sme na brehu bahniska bez vody. A tak sme zasa zbalili stany a vrátili sme sa na Váh, kde sme tábor deň predtým rozbalili a zbalili. A tak sme ho tam teraz zasa rozbalili. V zbalovaní a rozbalovaní táborov sme majstri!!! Pozri aj TU.

Skrátka rok 2010 bol skvelý. Máme za sebou samé pozitívne zážitky a krásne pôžitky. Dúfame, že ten prichádzajúci bude minimálne tak isto zaujímavý, ak nie ešte lepší. Hlavne, aby sme boli zdraví. A to isté, spolu s veselými vianocami bohatými na rybárske darčeky, želáme vám všetkým. NECH NÁM TO V ROKU 2011 BERIE, PRIATELIA!!!.

A mimochodom – v apríli si pripomenieme desať rokov od vzniku Carp Teamu Kochanovce. To je úžasná doba, dekáda plná srandy a zábavy pri vode. Určite vymyslíme niečo, čím tento milník dôstojne oslávime. O všetkom vás samozrejme budeme informovať…

Podpor tento článok:
  • Twitter
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Facebook

Komentuj!