Máte kliešťa? Volajte Janka Pé!

feature photo

Na prvej tohtoročnej rybačke Carp Teamu Kochanovce došlo k nemilej udalosti. Na Peťa Juríčka zákerne odzadu zaútočili dvaja kliešti. Čo čert nechcel, prisali sa na spojnicu chrbta a nôh (čím sa v praxi potvrdil fakt, že pijak nemá čuch). Opäť zas niekde vystrkoval riť a takmer sa mu to stalo osudné. V tábore totiž vypukla panika. Už to vyzeralo, že budeme musieť Juríka utratiť, aby sa nákaza nešírila, keď v tej chvíli vyliezol z postele Janko Pomšár a zobral opraty situácie pevne do rúk.

“Ukáž to,” zavelil rozhodným hlasom. Aj keď je Peťo mimoriadne hanblivý a neukazuje svoje intímnosti len tak kdekomu, v tomto prípade neváhal a stiahol trenky dole. Išlo predsa o život! Janko si čupol a pomerne dlho skúmal postihnutú oblasť. V jeho prospech hral aj fakt, že v minulom roku absolvoval rovnakú situáciu na vlastnej koži, kedy si kliešťa objavil v rovnakej výške tela, len na jeho opačnej strane.

“Vytiahnem ti ho,” povedal nakoniec a Jurík ozelenel. Tak komplikovanú operáciu ešte nezažil. Po dvoch štamperlíkoch a prísľube, že ho Ondro Dedík bude počas celého aktu držať za ruku, však nakoniec podpísal informovaný súhlas a mohlo sa ísť na vec.

No a zvyšok je jasne patrný z fotografie. Pijaci skončili v ohni a Janko si vyslúžil nielen vrelé objatie od pacienta, ale aj uznanlivý stisk ruky od predsedu CT Kochanovce Janka Žiačika. A čo už môže byť pre člena väčšou odmenou… :-)

6

Podpor tento článok:
  • Twitter
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Facebook

Komentuj!