Dohodli sme sa…

feature photo

Členská schôdza Carp Teamu Kochanovce sa skončila. Ako vždy sme po siahodlhých diskusiách, konštruktívnych pripomienkach a zrelých úvahách schválili všetky body programu a rozišli sme sa každý po svojom.
Tento rok sme pre mimoriadne okolnosti zvolili trojdňový model rokovania, ale asi sa vrátime k dvojdňovému. Nejak už nemáme žalúdky na tak silný nápor, aký na ne kladie členská schôdza CTK. A sedieť na chate je vždy iné ako sedieť pri vode. Tam na trávenie pôsobia blahodarné vône kvetín a čerstvý vetrík. To sa to hneď lepšie vytriezvieva.
Ale bolo fajn, aj keď nám chýbal Peťo Juríček. Vraj bol chorý, ale veď to posúdime, až keď predsedovi CTK Jankovi Žiačikovi predloží ospravedlnenku od lekára. Inak to máš za liter, Peťo!!!
Do novej sezóny, ako vždy, vstupujeme s pokorou a dávame si len nesmelé ciele. Patrí medzi ne úlovok sumca cez sto kilogramov a minimálne slovenský rekord kapra. Už dnes je jasné, že máme na ich splnenie dobre našliapnuté a na konci roka si ich spokojne odfajkneme. No a už len aby sme boli zdraví a bolo nám na rybačkách dobre.
Tak dovidenia pri vode, priatelia!!!

Podpor tento článok:
  • Twitter
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Facebook

Komentáre (3) »

  1. Tak vidím, že ste dobre porokovali aj ciele sú super. A čo aké bolo menu?

  2. Kapustnica, guláš z divočáka, pečene kolená a iné vegetariánske pochúťky.

  3. pekne si tam chlapci zijete. PS a co namiesto ryb ste sa dali na stolny tenis?????

Komentuj!