Čo budeme klamať… Daríííí sa!!!

feature photo

Prvá výprava za kaprošmi v tomto roku dopadla nad očakávanie. Váh nám doprial kopa času na oddych, spánok, hranie kariet a napchávanie sa dobrotami. Čo vám budeme rozprávať – mali sme vývar z bažanta, domáceho králika aj zajaca, zajačí paprikáš, guláš aj chilli con carne. No a aby to nevyzeralo, že sme boli len na kempovačke, nahodili sme pro forma zopár udíc.

No a čuduj sa svete, niekoľko rýb sme dokázali presvedčiť, aby zožrali aj nami ponúknuté nástrahy. Nemali šancu, všetky skončili na brehu, ale následne sme ich ako správni rybári – gentlemani pustili do vody. A to napriek tomu, že niektoré zdolávania v rýchlom prúde hraničili s výkonmi Martikána. Hlavne bratia Žiačikovci predviedli adrenalínovú šou, v ktorej nechýbala udica rozdelená na dva kusy zachlpená v konároch či podberák zavesený na strome.

Takže jednoznačne pozitívne zážitky v nás už teraz vyvolávajú túžbu opäť vyraziť k vode. Nebudeme samozrejme váhať ani sekundu a pri prvej príležitosti opäť omočíme kus brehu. A možno aj udice :-)

Podpor tento článok:
  • Twitter
  • del.icio.us
  • Google Bookmarks
  • Facebook

Komentuj!